Levent Ofis Taşımacılık 

Levent Ofis Taşımacılık 

Ofis taşımacılığı ofis değiştirirken eşyaların güvenli bir şekilde  taşınması için nakliye firmaları tarafından verilmiş olan hizmetlerden bir tanesidir. Tıpkı evden eve nakliyat firmalarının da olduğu gibi belirli bir plan aşamasında taşıma işi gerçekleştirilir. Fakat ofis taşımacılığı evden eve nakliyat firmalarının taşımacılıklarına göre daha detaylı ve temiz yapılması gereken işler arasında yer alıyor. Çünkü ofislerde taşınacak eşyaların çoğunluğu mobilya türü eşyalardır. Bunun yanı sıra önemli arşiv, evrak ve dosyaların bulunması ofis taşımacılığını daha da önemli bir hale getiriyor.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Ofiste bulunan eşyaların hepsi firmalar tarafından taşınır. Sigortalı eşya taşıma hizmeti pek çok firma tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Sigorta eşyaların güvence altında olmasına olanak sağlıyor. Bu yüzden eşyaların sigortalı olması oldukça önemli bir durumdur. Eşyalarınızı tek tek sigorta yapmanız sonucunda herhangi bir hasar gören eşyalarınızın fiyatlarını firma ya da yetkili kişiler karşılıyor demektir. Ancak sigortası yapılmayan eşyalarınızın  zarar görmesi durumunda sizler bu fiyatları ödersiniz. Sigortalı taşımacılık hizmeti son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmettir. Sigortacılık taşıma hizmeti vermeyen firmalar ile iş yapmayın.

Nakliyat Esnasında Eşyaların Montajlanması

Ofis eşyaları genellikle mobilyalar olur. Ancak bazı özel büro ve ofisler de mutfak eşyaları da bulunur. Bu eşyaların sorunsuz taşınması oldukça önemlidir. Ofiste yer alan dosyalar ve evraklar titiz bir şekilde paketlenerek araca istiflenir. Ancak taşınması zor olan mobilya ya da masa, sandalye, dolap gibi eşyaların yerinden sökülmesi gerekiyor. Daha sonra ise bu eşyaların yeni adreslerinde montajlarının yapılması gerekiyor. Bazı firmalar eşyaların montajını yapmak adına hizmet verirken bazı firmaların hizmetleri arasında yer almıyor. Nakliye firmalarının güvenilir bir şekilde hizmet vermeleri gerekiyor. Nakliye firmaları aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor. Şehirlerarası ve şehir içine nakliye hizmeti veren pek çok nakliyat firması da bulunuyor.

 Ofis Taşımacılığı

Firmalar yalnızca ev taşıma hizmeti vermiyor aynı zamanda büro ofis ve iş yerinde bulunan koltuk masa dolap gibi büyük ve taşınamaz olan eşyaların taşınmasında firmamız üstleniyor.

Profesyonel bir şekilde taşımacılık hizmeti veriyoruz. Ofis Taşımacılığı ciddiyet isteyen ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Nakliye firmaları tarafından taşınan ofis eşyalarına özen gösterilmesi gerekilir.

Eşyaların Paketlenmesi Hizmeti

Ofis taşımacılığı firmamız tarafından kusursuz bir şekilde yapılıyor. Tüm eşyalar büyük bir titizlik ile taşınır. İtina ile paketlenir. Hassa olan ve cam olan eşyalar özel paketler ile paketlenir ve o şekilde taşınır. Tüm eşyalar teker teker toplanır ve son sistem teknolojisi asansörlü taşımacılık ile taşınır. Eşyaların paketlenmesi firmamız tarafından yapılır. Eşyalar kırılmadan ve çizilmeden istenilen adrese taşınır. Tüm taşınacak eşyalar korunaklı özel araçlar ile yeni adreslerine taşınır.

Sigortalı taşımacılık firmamız tarafından kusursuz bir şekilde yapılıyor. Tüm eşyalar teker teker paketlenir ve böylece yeni adresine götürülür.

Ofis Taşımacılığı Aşamaları

Ofis taşımacılığının ilk aşaması, öncelikle sektörde kaliteli hizmet veren öncü bir firma ile anlaşması sağlanmasıdır. Firma ile gerekli görüşmeler sağlandıktan sonra tespit için adrese yetkili bir personel ve bununla birlikte ekspertiz gönderilir. Taşınacak eşyaların miktarı cinsi bu aşamada belirlenir. Eşya miktarına bağlı olarak hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç duyulduğunu tespiti de ekspertiz tarafından yapılmaktadır. Aşınması gerçekleştirilecek olan ofisin planlama aşaması konumu önem taşımaktadır. Ofisin konumuna uygun bir şekilde taşımacılık sisteminin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Nakliyat firmalarının kaliteli bir şekilde hizmet vermeleri gerekmektedir. Eşyaları kusursuz bir şekilde taşımaları gerekir.

 Eşyaların Demontesi Ve Kolilenmesi

Kullanacak olan eşyalar da genellikle dosyalar ve çeşitli evraklar bulunmaktadır. Bu eşyalar hizmeti alan kişinin isteğine göre kolileme yapılabilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Kolay bir şekilde ayırt edebilmek için etiketleme yapmak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra ambalajlı alacak olan diğer eşyaların ise mobilyalardan oluşması gerekiyor. Mobilyalar firma bünyesinde marangozlar tarafından sökülür. Montaj aşamasında kolay bir şekilde yapılabilmesi için numaralandırma ile birlikte paketleme yapılmaktadır. Titizlikle paketlenen eşyalar araca aynı şekilde dikkatli bir şekilde istiflenir.

Ofis Eşyalarının Taşınması

Ofis taşımacılığı önem arz eden bir iştir. Ofiste yer alan her belge resmi belge niteliğinde olduğu için bu eşyaları yetkili personellerin taşıması çok daha doğru olur. Ofis taşımacılığı için profesyonel ekiplerin çalışması gerekiyor. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için profesyonel ekipler tarafından eşyalarınız taşınır. Firmalar sizlere özel olarak ekspertiz hizmeti veriyorlar. Ekspertiz hizmeti ile birlikte eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınıyor. Kaç parça eşya olduğu ve ne kadar profesyonel ekip gerektirdiğini bildirdiğiniz takdirde sizlere profesyonel olarak hizmet verebilirler. Firmalar için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir eşyaların taşınması için profesyonel bir şekilde hizmet veriyor. Bunun yanı sıra depolama hizmeti de verebiliyorlar.

Nakliyat Firması Nedir? Ne İş Yapar

Nakliyat firmaları evlerden, iş yerlerinden almış oldukları eşyaları güvenli ve kusursuz bir şekilde bir başka adrese taşımak ile yükümlü olan kişilerdir. Bu işin genel adına ise nakliyat denir. Nakliyat firmaları müşterilerin memnuniyetini son derece önem veriyorlar. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek adına çalışıyorlar. Firmalar hem asansörlü taşımacılık hizmeti hem de sigortalı taşımacılık hizmeti verebilen firmalar vardır. Eşyalarınızı güvenli ve özel korunaklı araçlar ile bir yerden başka bir yere taşıyabiliyor. Paketleme süreci oldukça detaylı ve özen isteyen bir süreçtir bu süreçte profesyonel ekiplerimiz eşyalarınızın tamamını kusursuz bir şekilde taşır evinize gelen nakliye firması elemanları profesyonel bir şekilde hizmet veriyorlar.

Ekspertiz Hizmetinin Verilmesi

Ofis taşımadan önce ekspertizlerin ofisleri kontrol etmesi gerekiyor. Ekspertiz dahilinde herhangi bir yerin taşınması çok daha kolay ve zahmetsiz olur. Belli bir planlama doğrultusunda ofisin taşınması oldukça önemlidir. İşe başlamadan önce eşyalarınız adına planlar ve programlar düzenlemeniz oldukça önemlidir. Ardından ekspertiz hizmeti sizlere daha bir kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra sözleşme olması da eşyalarınızı garanti altına alır. Sözleşmede yer alacak ücretin net bir şekilde belirlenmesi gerekir. Sözleşme her iki taraf için de şeffaf olmalıdır her iki tarafa uygun maddeler sözleşmede bulunmalıdır.

Ofis Eşyalarını Liste Yapılmasının Önemi?

Eşyaların listesini düzenleyip nakliyat firması ile paylaşabilirsiniz. Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek adına 7/24 çalışıyoruz. Eşyaları taşımak için önce birlikte hazırlamanız gerekiyor. Bu Listenin içerisinde taşınacak olan eşyaların isimlerini belirtmeniz gerekiyor. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmanız gerekiyor. Nakliyat firmaları sizlere asansörlü taşımacılık hizmeti vererek ağır olan eşyalarınızın taşınmasını çok daha kolay bir hale getirebilir. Nakliyat firmaları sizlere son derece profesyonel bir şekilde hizmet veriyorlar. Eşyalarınız ile ilgili personeller tarafından kusursuz ve sorunsuz bir şekilde taşınır.

Taşınan Eşyaların İçeri Taşınması

İçeri alınması taşınacak olan eşyaların dikkatli ve kusursuz bir şekilde taşınması oldukça önemlidir. Özel ambalaj malzemeleri ile birlikte paketlenip, numaralandırılmış şekilde eşyalar kolaylıkla bulunur ve çalışanlar tarafından montaj edilir. Özel evrakların bulunduğu kolilerde istenilen yere bırakılır. Ofis taşımacılığı hizmeti bu şekilde tamamlanmış olur.

Ofis Taşımacılığı Fiyatı

Büyük bir önem ile ofis eşyalarının taşınması gerekiyor.  Mutlaka titizlikle yapılan ofis taşımacılığı belirli bir sözleşme dahilinde yapıldığı zaman çok daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapılmış olur. Böylece eşyaların taşınmasının karşılıklı güvence altına alınması oldukça önemlidir. Taşınacak olan eşyaların sigortalanması hizmet alan kişiye büyük güven sağlamaktadır. Ofis taşımacılığı fiyatları ise son derece uygundur.

Hizmet dahilinde ki mesafelere göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Ofis taşımacılığı hizmeti veren firmaların kendi politikalarına göre fiyat belirlediği bilinmektedir. Bunun yanı sıra taşınacak eşyaların miktarı, taşınacak olan adresin mesafesi ve de taşınma işleminde kullanılmış ambalaj sayısı, teknik ekipmanlar, personel sayısı gibi değişiklikler fiyatlarda değişikliğe de neden olabiliyor. Ofis taşımacılığı konusun da firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.