Evden Eve Nakliyat Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli? 

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli? 

Nakliyat firması olarak size son derece sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunabilmek adına çalışıyor ve çaba sarf ediyoruz. Nakliyat sürecinde dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunuyor. Eşyaların kusursuz bir şekilde taşınması son derece önemli olan bir konudur. Hem beyaz eşyalarınız hem de geri kalan küçük eşyalarınız korunaklı ve hijyenik bir şekilde araçlara taşınır.

Araçları taşınmadan önce dikkatli bir şekilde paketlenir ve araçları istiflenir bütün mobilya ve beyaz eşyalarınızın hepsi hijyenik olmak şartı ile temiz bir aracı yüklenir. Bu şekilde eşyalarınız hem mikrop kapmaz hem hasar almaz hem de kolay bir şekilde taşınmış olur. Uzman kişiler tarafından koltuklarınız, beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız gibi ağır eşyalarınızın de montesi uygulanır.  Tamamlanmış olan eşyalar düzgün bir şekilde araçlara yüklenir.

Eşyaların Taşınması

Eşyaların taşınması için yetkili ve güvenilir bir nakliye firması ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Nakliyat firması olarak son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Nakliye esnasında asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, kapalı kasalarda eşyaların taşınması, kolileme, ambalajlama, paketleme gibi eylemlerin hepsi firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Nakliye esnasında herhangi bir sorunun meydana gelmemesi için eşyaların sigortalanması firmamız tarafından yapılır. Yüksek katlı bir binada oturuyorsanız, firmamız tarafından asansörlü taşımacılık hizmeti verilir. Hem şehir içi hem de şehirler arasında taşıma işlerini gerçekleştiriyoruz.

Şehirler arası ve şehir için de yapılan taşımalar aynı fiyatta değil ancak her iki taşıma da son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapılıyor. Eşyalar taşınmadan önce kolilere yerleştirilir, ambalajlanması gereken varsa hepsi tek tek ambalajlanır. Kırılacak olan eşyalar yerine yerleştirilir. Üzerine kırılacak eşya yazısı yazılır. Profesyonel ekipler tek tek eşyaların hem montajlamasını hem de de montesini gerçekleştirir.

Eşyaların Taşınmasına Dikkat Edilmesi Gerekir

İnsanlar pek çok sebepten dolayı evlerine ya da işyerlerini taşıma ihtiyacı duyabiliyorlar. Firmalar sayesinde bu taşımalar gerçekleştirebilir. Pek çok personel ile eşyalar kolay ve hızlı bir şekilde taşınabilir. Anlaşma yapmış olduğunuz nakliye firmalarının istediğiniz gün evinize gelerek eşyalarınızı taşıması gerekir.

Eşyalarınız dikkatli bir şekilde gerekli olan kolilere yerleştirilir. Sigortalı nakliye ve taşımacılık da eşyalarınızın herhangi bir hasar almaması oldukça önemlidir. Eğer eşyalarınızı sigortalı değilse olacak olan herhangi bir kaza sonucunda eşyaların zarar görmesi durumunda firma herhangi bir zararı karşılamaz.

Eşyaların Sigortalanmasına Dikkat Edilmeli

Eğer sigorta yapılmayan eşyalarınız bulunuyorsa olası herhangi bir kaza sonucu eşyaların zarar görmesinde de ödeme sizler tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenden dolayı profesyonel bir ekiple çalışmaya Özen gösterebilirsiniz. Eşyalarınız genel olarak ağırlıklarına, evlerin kaçıncı katta bulunduğuna göre fiyatlar da değişiklikler meydana gelebiliyor.

Firmalar kaç tane koltuk takımı olduğunu, bunlardan kaç tanesinin götürüleceğini, çoklu ya da ağır olan eşyalarınızın bulunup bulunmadığı ve kaç tane personele ihtiyaç duyulduğu gibi durumlarda personel sayısında değişiklik meydana getirebiliyorlar.

Asansörlü Nakliyat Hizmetlerine Dikkat Edilmeli

Nakliyat firması olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunuyoruz. Eğer eviniz 2 katlı bir binadan daha yüksekse asansörlü taşımacılık hizmeti de alabilirsiniz. Eşyalarınız  kapalı kasalı ile taşınacağı yere kadar götürülür. Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına çaba sarf ediyoruz. Ekspertiz tarafından eşyalarınız kusursuz bir şekilde araştırılır buna uygun bir şekilde de fiyat biçilir. Eğer size de fiyat uygun geliyorsa anlaşma sağlanabilir. Firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti veriyor. Kapalı kasalarda eşyalarını sorunsuz ve kusursuz bir şekilde taşınıyor.

Ekspertiz Hizmetine Dikkat Edilmeli

Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz. Ekspertiz hizmeti veren firmalar olarak sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Ekspertiz hizmeti vermeyi teklif eden pek çok firma ile çalışabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti vermeyen firmalar ile çalışmaya özen gösterin.

İyi bir Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız müşteri memnuniyetine önem veren ekspertiz hizmeti veren ve eşyaların sigortalayan Nakliyat Şirketleri ile çalışmaya özen gösterin. Eşyalarınız özel korunaklı olarak araçlar ile taşınması oldukça önemli bir konudur. Kapalı kasalar da eşyaların taşınması eşyaların güvenliği içindir.

Evimize gelen nakliye firmaları elemanları ilk önce evde bulunan eşyaları kontrol ederek kaç parça olduğunu hesaplar. Daha sonra ise paketlenmesi gereken eşyaları paketler ambalajlanması gereken eşyaları paketledikten sonra kutulara yerleştirir. Daha sonra ise kapalı kasalar ile eşyalar yeni adreslerine taşınabilirler.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nedir? 

Evden eve nakliyat firması olarak eşyaların koruma altına alıyor ve sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için profesyonel ekipler tarafından eşyalarınız taşınır. Firmamız sizlere özel olarak ekspertiz hizmeti veriyor. Ekspertiz hizmeti ile birlikte eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınıyor.

Kaç parça eşya olduğu ve ne kadar profesyonel ekip gerektirdiğini bildirdiğiniz takdirde sizlere profesyonel olarak hizmet verebiliriz. Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir eşyaların taşınması için profesyonel bir şekilde hizmet veriyor. Bunun yanı sıra depolama hizmeti de verebiliyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Sistemi

Evden eve nakliyat firması olarak Sizler oldukça kaliteli bir şekilde profesyonelce hizmet veriyoruz. Nakliyat firmasının olduğunu nasıl hizmet vermesi gerektiği hakkında sizlere bilgi verebiliriz. Nakliyat firması olarak müşterilerin memnuniyetini son derece önem veriyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek adına çalışıyoruz. Firmamız hem asansörlü taşımacılık hizmeti hem de sigortalı taşımacılık hizmeti verebilen bir firmadır.

Eşyalarınızı güvenli ve özel korunaklı araçlar ile bir yerden başka bir yere taşıyabiliyor. Paketleme süreci oldukça detaylı ve özen isteyen bir süreçtir bu süreçte profesyonel ekiplerimiz eşyalarınızın tamamını kusursuz bir şekilde taşır evinize gelen nakliye firması elemanları profesyonel bir şekilde hizmet veriyorlar. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, koltuklarınız, küçük, büyük bütün eşyalarını firmamız tarafından taşınabilir.

Taşınma Planına Dikkat Edilmeli 

Evden eve nakliyat firması olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Sizlere hizmet verebilmek adına bütün eşyalarınızı kusursuz bir şekilde taşıyoruz. İşe başlamadan önce eşyalarınız adına planlar ve programlar düzenlemeniz oldukça önemlidir. Ardından ekspertiz hizmeti sizlere daha bir kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra sözleşme olması da eşyalarınızı garanti altına alır.

Sözleşmede yer alacak ücretin net bir şekilde belirlenmesi gerekir. Sözleşme her iki taraf için de şeffaf olmalıdır her iki tarafa uygun maddeler sözleşmede bulunmalıdır. Uzak bir yerde oturuyorsanız eşyalarınızın taşınmasını ve gideceği adres biraz daha zaman alabilir.

Eşyaların Listesini Yapın

Nakliyat firması olarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Eşyaların listesini düzenleyip nakliyat firması ile paylaşabilirsiniz. Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek adına sürekli çalışıyoruz. Eşyaları taşımak için önce birlikte hazırlamanız gerekiyor. Bu Listenin içerisinde taşınacak olan eşyaların isimlerini belirtmeniz gerekiyor. Aynı zamanda Bu eşyaların bir fotokopisini firmamız ile de paylaşabilirsiniz.

Liste sayesinde eşyalarınızın kaybolması mümkün değildir. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka asansörlü taşımacılık hizmetinin de Nakliyat firmasına ait olması gerekmektedir. Nakliyat firmaları sizlere asansörlü taşımacılık hizmeti vererek ağır olan eşyalarınızın taşınmasını çok daha kolay bir hale getirebilir. Eşyalar bu şekilde yıpranmanın yırtılma veya da kirlenme gibi durumlara maruz kalmaz.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Nakliyat firması olarak sizlere son derece profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Eşyalarınız ile ilgili personeller tarafından kusursuz ve sorunsuz bir şekilde taşınır nakliye firması olarak eşyalarınız bir evden başka bir eve ya da yeni bir yere işe ofise herhangi istediğiniz başka bir yere taşıyabiliyor. Evden eve nakliyat firmaları son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde tercih edilen bir sektör haline geldi.

Şehir içi nakliye hizmetleri Ortalama olarak 1 iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir. Çalışma süresine bakılacak olursa 5 ya da 8 saat aralığında bir taşıma süreçte meydana gelebilmektedir.  Bunun yanı sıra personel sayısı fazla olduğu sürece çalışma saatleri kısa sürebiliyor. Oda sayısı, kat durumu, ev eşyalarının hacimleri de duruma etki eden faktörler arasında yer alır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.