Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir?

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir?

Evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet verebilmek adına çaba sarf ediyoruz. Nakliye işlerindeki bütün ürünlerin taşınması firmamız tarafından yapılmaktadır. Taşıma işlemlerine başlamadan önce belli bir plan ve program yapılmaktadır. Bu aşamadan sonra ise sonra ekspertiz hizmeti gerçekleşir. Daha sonra sözleşme hazırlanır sözleşmeye göre eşyalar teker teker paketlenerek araca yerleştirilir.

Sözleşmenin son derece şeffaf olması yapılacak olan işlemin tarihlerini net bir şekilde belirlenmesi, sözleşmede sorun meydana gelmemesi adına son derece önemli bir konudur. Evden eve nakliyat hizmetleri hem şehir içi hem de şehirlerarası olabilmektedir. Şehir içi ev taşıma fiyatları evde bulunan eşyaların sayısını ve ağırlıklarına göre değişkenlik gösterebilir. Şehir içi evden eve nakliyat firmaları ile İstediğiniz zaman evinize İstediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Nakliyat Sözleşmesi Nedir?

Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı kusursuz ve sorunsuz bir şekilde taşımaya önem gösteriyor müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Ürünlerin taşınması firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Nakliye sözleşmesi içerisinde yer alan bütün maddeler uygulanmaktadır.

Eşyalarınız hassas bir şekilde taşınır istediğiniz kolilere yerleştirilir. Tek tek paketlenir hasar alan eşyalar olduğunda dahi firma ile anlaşma sağlayarak hangi konularda protokole uygun bir şekilde eşyalarınızın yerine yenileri alınabilir. Nakliye sözleşmesi siz ve taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firma tarafından imzalanmış bu yazılı olan bir sözleşme olarak kabul edilir.

Kaliteli Taşımacılık 

Kaliteli Taşımacılık için firmamız ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Nakliye esnasında eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görmez. Firmamız hem sigortalı hem de asansörlü nakliye hizmeti veriyor. Bunun yanı sıra kapalı kasalarda eşyalarınız herhangi bir şekilde hasar almadan taşınırlar. Eşyaların paketlenmesi, montalanması firmamız tarafından yapılır.

Nakliye Firmalarının Görevleri Nelerdir?

Evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve bütün eşyalarını profesyonel bir şekilde taşımaya özen gösteriyoruz. Ağır olan eşyalarınızın zarar görmemesi için özel olarak asansörlü taşımacılık hizmete sizleri verebiliyoruz. Sizin için bir gün ya da daha fazla sürecek olan bu taşıma işlemini firmamız kısa bir sürede gerçekleştirebiliyor.

Taşıma esnasında size yardım edebilecek personel sayısı oldukça fazladır. Çalışan personeller görevlerinde oldukça başarılı ve profesyonellerdir. Eşyaların tekli paketlenmesi sökülmesi montajlanmış sade monte edilmesi taşınması konusunda firmamız görev üstlenmektedir.

Nakliye Nedir Ne İşe Yarar?

Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Her geçen gün daha fazla gelişen teknoloji ile nakliye işlemi de gelişip değişmektedir. Nakliye firmaları tarafından ev eşyalarınız İstediğiniz yere taşınabilir. Yalnızca ev eşyası değil aynı zamanda büro, ofis, spor salonu, güzellik salonları, okul gibi yerlerin eşyalarınıza özenle bir şekilde paketlenerek bir başka adrese taşınabiliyor.

Nakliyeler, evden eve nakliye komple nakliye ve parça nakliye şeklinde farklı kategorilere ayrılabilmektedir. Komple nakliye isminden de Anlaşılacağı gibi bir yükün tamamen araca yüklenip taşınması işlemine verilen isimdir. Komple nakliye Kara, deniz, hava yolu ile birlikte bütün yollarla yapılabilmektedir. Parça nakliye ile birlikte eşyalar parça parça taşınabilir.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Nakliyat firması olarak size kaliteli ir şekilde taşıma hizmeti veriyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti koltuklar, halılar, çamaşır makinesi, beyaz eşyalar, dolap gibi ağır olan eşyaların taşınması bazen mümkün olmayabiliyor. Asansörlü taşımacılık ile taşınabilen bu eşyalar kolay ve pratik bir şekilde istediğiniz yerden başka bir adrese taşınabiliyor. Bu şekilde bütün beyaz eşyalarınız ve ağır olan eşyalarınız zarar görmeden evimize kadar taşınabiliyor. Evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızı tercih ederseniz. Bu hizmetten yararlanmanız da çok daha basit ve kolay bir şekilde gerçekleşebilir.

Evden Eve Nakliyatlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler? 

Evden eve nakliyat firması olarak sizlere hem eşyaların taşıyor hem de sizleri asansörlü taşımacılık hizmeti verebiliyoruz. Eşyaların hepsi tek tek paketlenerek toplanır ve yeni adresinize taşınır. Eşyaların zarar görmemesi adına her birinin üzerine hangi materyallerinin toplandığı yer aldığı yazılmaktadır. Kırılacak olan eşyaların olduğu paketlerin üzerine özenli bir şekilde yazı yazılıyor. Bu şekilde kırılacak olan eşyalarını kırılmaktan kurtuluyor.

Evden eve nakliyat şirketlerinde eşyaların hem paketlenmesi hem de taşınması firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız evden eve nakliyat hizmetleri sunuyor. Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına çeşitli şekillerde çalışmalar yapıyoruz. Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınız almadan taşınabiliyor. Asansörlü taşımacılık sitemini yapılabilmesi için yüksek katlı bir binada oturuyor olmanız gerekiyor. Asansör kiralama ücretleri gayet uygun fiyatlıdır.

Eşyaların Paketlenip Taşınması

Evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Nakliye işleri oldukça zor ve güç olan işlerdir tek bir kişi tarafından yapılması mümkün olmayan işlerden bir tanesi nakliye işleridir. Nakliye firmaları pek çok personel ile birlikte eşyalarınızı taşır. Bu alanda çalışan bireyler işlerinin en iyi şekilde yaparlar.

Nakliye yapılan eşyalar oldukça fazla ve ağır olabiliyor. Ufak malzemelerinden başlanarak Evde bulunan ağır eşyalarını tamamı tek tek paketlenir ambalajlanır ve taşınır. Mutfak eşyaları da dahil olmak üzere bütün eşyalar tek tek toplanır ve paketlere yerleştirilir. Nakliyeler yapılırken istenildiği zaman sözleşme yapılabilmektedir. Firmamız tarafından ekspertiz hizmeti de sizlere veriliyor. Ekspertiz hizmetleri sayesinde eşyaları ne kadar olduğu ağırlıklarının ne kadar olduğu, kaç koliye ihtiyaç olduğu, asansör hizmetine ihtiyaç olup olmadığı belirlenir.

Şehirler Arası Ve Şehir İçi Taşımacılık

Evden eve nakliyat firması olarak son derece profesyonel bir şekilde hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Her sene zorunlu olarak birçok memur ya da özel sektörde çalışan pek çok kişi evini taşımak durumunda kalabiliyor.

Şehirler arası taşımacılık ya da şehir içine yapılacak olan taşımalarda nakliyat firmaları tercih edilebilir. Eşyaların düzenli bir şekilde sarılması ve ambalajlanması firmalar tarafından gerçekleştiriyor. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile birlikte profesyonel kadromuz sizleri son derece kaliteli bir şekilde hizmet sunuyor.

Eşyaların Taşınması Hizmeti

Nakliyat firması olarak size kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Bazı Nakliyat firmalarında taşımalar ev sahiplerine ve eşya sahiplerine ait olduğu bilinmektedir ancak olması gereken şey ise nakliyat taşıma işleri firmalarına ait olmasıdır. Nakliyat firmaları sayesinde pek çok ev kolay bir şekilde taşınabiliyor. Hizmetler son derece kaliteli hizmetlerdir. Firmamız tarafından sizleri uygun fiyatlı olarak yapılabilmektedir. Nakliye hizmeti almak istediğiniz zaman firmamız iletişim kurabilirsiniz. Sözleşme yapmış olduğunuz da çok daha sağlıklı bir şekilde eşyalarınız taşınır.

Eşyaların Listelenmesi 

Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet verebilmek adına çaba sarf ediyoruz. Eviniz yüksek katlı bir binada bulunuyorsa ve eşyalarınız merdivenden aşağı inilmeyecek durumdaysa mutlaka asansörlü nakliyat hizmeti de alabilirsiniz. Firmamız sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duyar. Evinize ya da işyerinizde taşımak istediğiniz eşyalarınız firmamız tarafından taşınabiliyor.

Eşyalar taşınırken sizlerden herhangi bir iş beklenmez Tamamen her şey firma tarafından gönderilen yetkililer tarafından gerçekleştirilir. Eşyaların taşınmadan önce plan ve program yapmanız oldukça önemlidir belli bir şekilde hangi eşyaların taşınması gerektiği hangi kolilere yerleştirilir. Eşyaların bir fotokopisini de yapıp firmamızı ile paylaşarak kolay bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Beyaz Eşyaların Montajı Yapılır Mı?

Beyaz eşya montajı her firma tarafından yapılan bir iş değildir. Ancak bu işi yapan pek çok firma bulunuyor. Standart olan ir evden eve nakliyat firması buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, kurutma makinesi gibi evde bulunan beyaz eşyaların hem montajları hem de de montajları gerçekleştirilir. Paketleme esnasına baloncuklu olan naylonlar tercih edilir.

Eşyalara zarar gelmesi halinde firma sorumlu olarak tutulur. Ancak plazma televizyonlar gibi son derece hassas olan eşyalar garanti kapsamına girmezler. Kendi aracınız ile bu tip eşyaları taşımanız çok daha doğru olur. Evden eve nakliyat firmaları yetkili ve deneyimli olmalıdır. Nakliye eşyaların bir evden alınıp yeni eve taşınmasına denir. Bu işlem esnasında evden eve nakliyat firmaları eşyalar adına bütün sorumluluğu üstlenir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.