Bayrampaşa Nakliyat

Bayrampaşa Nakliyat

Kurumsal yapısı ile apartman daireye transfer, ofis transferi, eşya depolama ve parsiyel eşya taşımacılığı alanlarında kurumsal yapı hizmetleri vermektedir. Bayrampaşa nakliyat kapıdan kapıya nakliye şirketi, güvenli ve dikkatli nakliye hizmetleri sunmaktadır.

 Bayrampaşa Nakliyat Şirketi

 

 Bayrampaşa nakliyat resmi bir firmadır. İstanbul’da faaliyet gösteren Bayrampaşa Nakliyat, resmi sözleşmeler, sonradan ödeme ve kredi kartı ücretleri şeklinde her türlü nakliye çözümlerini geliştirmektedir. Hizmet yelpazemizin başında, bireysel taşımacılık ihtiyaçlarına uygun bireysel taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Ayrıca kamu ve özel kuruluşlar gibi firmalar için kurumsal ulaşım hizmetleri geliştirdik. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak sunduğumuz özel nakliye işlerini de talep edebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’deki tüm ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması için birkaç saat içinde ulaşım çalışmaları başlayacak.

 Hakkımızda

 

Uzun yıllardan bu yana İstanbul’da kapıdan kapıya nakliye ve taşımacılık yapan Bayrampaşa nakliyat olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde çalışıyoruz. Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat alanında uzman profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul taşımacılık firmalarının alanını dönüştürüyor. Sürekli olarak güçlü bir altyapıya sahip olan İstanbul Evden Eve Nakliyat, taşımacılık müşterilerine uzun yıllardır büyük bir sorumlulukla hizmet vermekte ve ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir.

Kaliteyi Bizle Yaşayın

 

Müşteri beklentilerini tanımlayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Kalite politikası, hizmetlerin etkinliğini sürekli artırmak, çalışanların huzurlu ve güvenli bir ortamda kendilerini sürekli geliştirmelerini sağlamak, müşterilerle iletişim kurma yeteneğini geliştirmek, müşteri memnuniyeti koşullarını sağlamak dâhil olmak üzere kalite politikası olarak benimsenmiştir.

Misyonumuz

 

Genç ve dinamik ekibimizle müşteri beklentilerini karşılayan hızlı, rekabetçi hizmetler sunmak. Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni hizmetlerimizin ve faaliyet alanlarımızın geliştirilmesinde kilit roller üstlenerek girişimci kalmak. Bir inovasyon şirketi olarak geleceği şekillendirme arzumuzu destekliyor ve insanlığa fayda sağlayan yenilikler yaratmaya kararlıyız. Sadece bulunduğu bölgenin değil, ulusal markası olmak.

 Vizyonumuz

 

Müşterilerimiz ve hizmet ortaklarımızla ortak ve sürdürülebilir büyüme elde etmek. En yeni ve lider proses teknolojileri ve uygulamalarıyla sektöre yeni hizmetler sunun. Üretim sürecini kısaltmak için müşterilerle olan ilişkimizi sürdürmek. Süreç odaklı bir kalite yönetim sistemi uygulamak gereklidir.

Kapıdan kapıya nakliye ve taşımacılıkta uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sorunsuz çalışma prensiplerimiz var. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli taşımacılık hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Nasıl daha iyi hizmet verdiğimizi anlamanız en önemli önceliklerimizden biridir. Taşınma hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıyacağız. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa’nın nakliye bölgelerinde en uygun fiyatlı ürünleri evinize getiriyoruz.

 Bayrampaşa Kurumsal Nakliye Şirketi

 

Taşınma ihtiyaçlarınıza uygun bir firma seçerken, hangi konulara dikkat etmeniz ve hangi firmalarla çalışmanız gerektiğine dair web sitemizdeki yazıları okuyun. Faydalı bilgiler sunan kapıdan kapıya taşıma yapan Bayrampaşa nakliyat firmaları sektör lideri olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul başta olmak üzere evinize mobilyalarınızı kolayca kuruyoruz. Taşıma işleriniz, kapıdan kapıya taşıma, kapıdan kapıya taşımalarınız için en ideal planlarla hizmetinizdeyiz. İstanbul Nakliyat Şirketimiz, uygun fiyata İstanbul’a ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Değerli müşterilerimiz, hangi ulaşım hizmeti için hangi ulaşım aracı ve ekibinin kullanılacağını düşünüyorsanız bize güvenin. Ayrıca teslimat hizmetimizi daha verimli kullanmak istiyoruz. Firmamızın mobilyalarınızı evinize sağlıklı bir şekilde yerleştireceğinden emin olabilirsiniz. Unutulmaz olacak faydalı bilgiler sunacağız. Öğrenmek istediğiniz başka temalarınız varsa, bizimle iletişime geçmenizi ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri yöneticinizden almanızı öneririz. Daireden daireye taşınma Evinizi taşımaya karar verdiğiniz anda size bazı önerilerde bulunacağız. Taşınırken ne gibi sorunlar yaşayabileceğiniz ve ne gibi önlemler almanız gerektiği ile ilgili soruların bir özetini vereceğiz.

Nakliye Firmamız İle Kapıdan Kapıya Güvenle Taşıma

 

Yüksek sevkiyat iddiasında bulunan ve kaliteli olduğuna inanan firmalara kanmayın. Firmanın kalitesini referanslarına, deneyimli çalışanlarına, kullanılan araç modellerine ve ününe bakarak anlayabilirsiniz. Ürünlerin taşınması ve nakliyesi için paketleme hizmetleri sağlamakta ve sigortalı taşıma hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıca çalışanın uzun yıllara dayanan iş tecrübesine de dikkat edin. Nakliye şirketi araçlarının kendi araç ve logosunu gerektirdiğini lütfen unutmayın. Bunun nedeni, aracın iç kısmının ulaşım için tasarlanmış olmasıdır. Araçlara bakarsanız ne demek istediğimizi anlarsınız.

 Firmamızın Taşıma Şirketini Tercih Edin Ve Kar Edin

 

Nakliye şirketi ekibinin kendi çalışanı olduğundan ve üniforma giydiğinden emin olun. Bu onun işine olan saygısını gösterir. Firmanın nakliye firması ile nakliyeye öncelik verilmektedir. Nakliye firmalarının kaliteli bir kurumsal web sitesine sahip olmaları gerekmektedir. Yapılan tüm işler ve verilen hizmetler hakkında bilgi alacaksınız. Nakliye şirketinin k3 ve diğer gerekli nakliye belgelerine sahip olduğundan emin olun. Nakliye şirketinin Ticaret Odası’na kayıtlı olup olmadığını öğrenmek için belge isteyin. Taşınırken yeni evinizin anahtarını envanterinizde unutmayın. Temizlik ve boyama işlerini ulaşımın son gününe kadar ertelemeyin. Sevkiyattan sonra buzdolabı hemen şebekeye bağlanmayacaktır. Gazın oturması için en az 3 saat bekleyin. Taşıtın ve malzemelerin doğru boyutta olduğundan emin olmak için nakliye şirketine, çıkarılan öğeyi kontrol ettirin. Lütfen taşıma günü değerli eşya, altın, çek, para gibi değerli eşyalarınızı yanınızda getiriniz. Hareket etmekte sorun yok

 Bayrampaşa İstanbul Kurumsal Nakliyat Şirketi İle Taşıma Kolaylığı

 

Etkinlik günü valizlerinizi bir araya toplayın, ulaşım için hazırlanın ve güvenli bir şekilde taşıyın. Araçlarımız son teknoloji olup nakliye sürecini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bayrampaşa Kurumsal Nakliyat firmasının başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir.

 • Geniş araç filosu
 • Profesyonel çalışan
 • Sigortalı ulaşım
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Şehir içi ulaşım
 • Şehirlerarası ulaşım
 • Kurumsal Taşımacılık

Toplu Taşıma Şirketi, Bayrampaşa nakliyat Anadolu ve Avrupa ilçelerinde sigorta sözleşmeli kamu kurumlarının binalarını taşıyor. Ulaşım Toplu ulaşım sistemi olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakaları başta olmak üzere Türkiye genelinde kurumsal ulaşım hizmeti vermekteyiz. Tesis içi taşıma, büyük miktarda ofis mobilyası ve belgenin taşınması anlamına gelir.

Bayrampaşa Nakliyat yazılı sözleşme imzalamış ve kamu kurumlarının özveri gerektiren taşıma işlemlerini sigortalamıştır. Firmanın nakliye firması tarafından yapılması zorunlu olan kurumsal taşıma işinde taşınacak mallar ayrıştırılır. Elektronik ve hassas ürün paketleme ve kargolama işlemi özenle yapılmaktadır.

 Kurumsal Taşımacılık Nedir?

 

Motor taşımacılığı, taşımacılık sektöründe uygulanan hizmetlerden biridir. Tesisin ulaşım hizmetlerinin içeriği, ulaşım araçları ve ulaşım süresi farklıdır. Ev taşıma ile ofis taşıma arasındaki fark, kurum ve şirketlerin taşınmasıdır. Elektrikli ve elektronik cihazlar, ofis ve ofis ekipmanları, bozulabilir ve kırılabilir eşyalar bulunmaktadır. Ayrıca dolaplar, evraklar ve arşivler gibi çok geniş bir yelpazede özenli eşyalar sevk edilmektedir. Bunlar için Bayrampaşa Nakliyat firmamız da özel olarak geliştirdiğimiz bir taşıma aracı bulunmaktadır.

 Şirket Taşımacılığı Yapan Bir Nakliye Şirketinde Aranan Standartlar Nelerdir?

 

Taşıma özelliklerine hangi aşamada ve nasıl sahip olmalıyız?  Bayrampaşa nakliyat her taşıma işlemi için uyguladığı ve endüstri standardı olması gereken özellikler yer almaktadır. Dikkatli seçmeniz gerekiyor.  Resmi bir nakliye şirketi olmalıdır. Bayrampaşa nakliyat eşsiz bir logolu araç ile nakliye yapmaktır. Taşıma personeli sigortalı ve ödüllendirilmelidir. Gerekli sağlık ve güvenlik önlemlerine uymalısınız. Yazılı sigorta zorunludur. Maddi hasar ve ekipman hasarını önlemek için önlemler alınmalıdır. Gönderiyi belirlenen zamanda yapmalıdır. Teslimat hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde işlenmesi gerekir. İşlem sonunda ortalama bir ay içerisinde fatura kesip ödeme almayı kabul etmesi gerekir.

Kurumsal Ulaşım Türleri

 

Kurumsal ulaşım türleri mevcuttur. Günümüzde devlet binaları, kamu binaları gibi ofisler taşınmaktadır. Kamu binalarının yanı sıra bina ve işyeri gibi yapılar, kurumsal veya özel işletim sistemleri de taşınmaktadır. Bu nedenle çeşitli kurumsal taşımacılık hizmetlerinin geçerli olduğu kurumsal taşımacılık hizmetlerini iki ana başlık altında belirtebilirsiniz.

 Toplu Taşıma

 

Kurumsal ulaşıma ait olan toplu taşıma, bir hizmet sektörüdür. En iyi hizmeti sunan Bayrampaşa nakliyat şirketimiz, kamuoyunun menfaati için her türlü tedbiri almaktadır. Nakliye sürecinde mal, ekip ve ekipmanların zarar görmemesi için sigortalı bir nakliye sözleşmesi imzalıyoruz. Taşımacılığın her aşamasında alanında uzman taşımacılık kadrosu ile birlikte taşıma sürecini büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Aşağıda faaliyet gösterdiğimiz kamu kurum ve kuruluşlarının örnek bir listesi bulunmaktadır.

 • Kaymakamlık
 • Polis karakolu
 • Belediye binası
 • Ulusal Eğitim Politikası Oluşturma Enstitüsü
 • İşkur Yapı Taşımacılığı
 • SGK inşaat taşımacılığı
 • Maliye Bakanlığı
 • Tarım Ulaştırma Bakanlığı
 • Özel idari ulaşım
 • Üniversite
 • Okul

 

Özel Kurum Taşımacılığı

 

Özel kurum taşımacılığı hizmetleri de bir tür kurumsal taşımacılık hizmetidir. Taşıma sürecinin tüm aşamalarında güvenlik önlemleri uygulanmakta ve aynı hassasiyet ve özveri ile yürütülmektedir. Bayrampaşa nakliyat olarak İş güvenliğinin yanı sıra gizlilik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağlıyoruz. Bunlardan ilki asansörlü taşıma hizmetidir. Mallar özellikle mal paketleme hizmetinde korunur. Aşağıda sizin için taşıdığımız özel kuruluşların bir listesini derledik.

 • İş ve şirket taşımacılığı
 • Ofis taşıma
 • Özel okul ulaşımı
 • Fabrika taşımacılığı
 • Atölye taşımacılığı
 • Alışveriş merkezi
 • Mağaza
 • Banka transferi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.