Bakırköy Nakliyat

Bakırköy Nakliyat

Bakırköy nakliyat  firması olarak son derece kaliteli ve sağlıklı bir şekilde hizmet veriyoruz. Profesyonel olan ve deneyime sahip olan firmalar ile çalışmanızı öneririz. Firmamız ekspertiz hizmeti ile işe başlar ev taşıma Süreci en iyi bu hizmetten geçer. Çünkü bu aşamada taşıma fiyatı belirlenir. Eşya miktarı ne kadar olduğu Hangi eşyaların taşınması gerektiğinin hepsini ekspertiz karar verir ve taşır. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması oldukça önemli olan bir konudur. Eşyaların montalanması, sökülüp tekrar takılması firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor.

Eşyaların Taşınması

 

Bakırköy Nakliyat firması olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Sizler hangi eşyaların taşınması gerektiğini firmamız ile anlaşarak söyleyebilirsiniz. Parça eşya taşıma, ofis taşımacılık, şehiriçi nakliye,  şehirlerarası nakliye, banka taşıma, asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılık, komple ev, şehirlerarası ev taşıma, villa taşıma, askılı Tekstil taşıma, para kasası taşıma, mücevher taşıma, ambalajlı taşımacılık gibi çeşitli taşımalar firmamız tarafından yapılıyor. Her firma aynı şekilde hizmet vermeyebilir. Bunun için detaylı bir şekilde araştırma yaparak kendinize en uygun Nakliye firmasını bulmanız gerekiyor.

Ekspertiz Hizmeti Veren Firmalar

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere son derece güvenilir ve kaliteli bir hizmet veriyoruz. Expertiz hizmeti vermeyi teklif eden bir firma ile çalışmaya önem gösterin. Ekspertiz hizmeti vermeyen firmalar ile çalışmayın. İyi bir Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız müşteri memnuniyetine önem veren bir firma ile çalışın. Eşyalarınızın özel korunaklı araçlar ile taşınması oldukça önemlidir. Kapalı kasa ile taşımacılık son derece detay gerektiren bir konudur. Evinize gelen nakliye firması elemanları ilk önce evde bulunan eşyaları kontrol eder. Kaç parça eşya olduğunu hesaplar, paketlenmesi gereken eşyaları paketleme ile başlar. Kırılacak olan eşyaları ayrıca düzenler. Ve ayrı ayrı pakete koyar. Her bir eşya farklı ambalajlarla ambalajlanır. Daha sonra ise paketlere yerleştirilir. Mobilya beyaz eşya gibi büyük ve ağır eşyaların montaj işlemleri gerçekleştirilir. Duvardan veya duvara yakın olan yerlerden sökülen eşyalar asansörlü taşımacılık ile aşağı indirilir.

Asansörlü Nakliye Hizmeti

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Taşınması merdivenle mümkün olmayan eşyalar asansörlü taşıma ile indirilir. Eşyalar ilk önce balkona ya da büyük bir pencereniz varsa oraya doğru getirilir. Daha sonra ise burada asansör kalkar. Pencereye dayanır ya da balkona dayanır, eşyalar buradan aşağı doğru indirilir. Bu indirme şekli oldukça sağlıklıdır. Herhangi bir şekilde eşyalarınız zarar görmez. Diğer küçük ev eşyalarının toplanması paketlenmesi ve eşya montajı, şofben montajı, sigorta işlemleri, sözleşme işlemleri gibi çeşitli işlemler firmalar tarafından yapılıyor. Bu hizmetleri vermeyen firmalar ile çalışmamaya Özen gösterin. Toplanan eşyalar eski evden yeni eve taşınır. Doğru firmayı bulmak için firmamızdan hizmet almanız yeterli olacaktır.

Hizmet Alacağınız Firma

 

Bakırköy nakliyat firması olarak hem kaliteli hem de güvenilir hizmetler veriyoruz. Hizmet alacağınız firma Bulunduğunuz ilde olmasına dikkat edin fiziki konumu Size uygun olmalı. Mutlaka ofisine gidip ziyaret etmeniz gerekiyor, eşyaları görmeyen ve sizinle tanışmayan firmalara güvenmeyin size direkt olarak fiyat belirleyen firmalar ile çalışmayın. İlk önce ekspertiz gönderip daha sonra ise eşyaların durumuna göre fiyat belirleyen firmalar ile çalışmanız daha doğru ve yerinde olacaktır. Hizmet alacağınız firmalar ile düzenli olarak görüşmeler sağlayın. Güvenilir olan firmalar olmasına dikkat edin.

Eşyaların Güzel Bir Şekilde Paketlenmesi Ve Amablajlanması

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Hem beyaz eşyalarınız hem de geri kalan küçük eşyalarınız korunaklı ve hijyenik bir şekilde paketlenip araca istiflenir. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız hijyenik bir şekilde temiz olarak aracı yüklenir. Hem bu şekilde hasar almaz hem de kolay taşınmış olur. Uzman kişiler tarafından koltuklarını beyaz eşyalarınız şofben gibi ağır eşyalarını de monte edilir. Montesi tamamlanan eşyalar düzgün bir şekilde ambalaj ile sarılır. 2. adrese taşınan eşyalar düzgün bir şekilde monte edilmek üzere ustaların eline bırakılır.  Eşyalarınızı montesi düzgün bir şekilde olmalıdır.

Nakliye Firması

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve düzgün bir şekilde eşyalarınız taşıma hizmeti veriyoruz. İnsanlar pek çok sebepten dolayı evlerini taşıma İhtiyacı duyuyor ev, okul, hastane, iş yeri gibi pek çok yerin taşınması sorunsuz ve kısa bir sürede gerçekleşmesi için nakliye şirketlerinden hizmet almanız gerekiyor. Anlaşma yaptığımız nakliye firmaları istediğiniz gün evinize gelerek eşyalarınız taşımaya başlayabilir. Eşyalarını titiz bir şekilde paketlenir, kutulara yerleştirilir. Sigortalı olan taşımacılıkta eşyalarınızın herhangi bir hasar görmesi durumunda Firma bu durumu karşılar. Eğer eşyalarınız sigortalı değilse meydana gelecek olan herhangi bir kazada eşyaların zarar görmesi durumunda firma bu zararı karşılayamaz.

Güvenilir Nakliyat Firmaları

 

Bakırköy Nakliyat firması olarak sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Nakliye firmaları ile çalışırken dikkatli olmanız gerekiyor. Sahtecilik olabilecek herhangi bir firma ile anlaşma yapmamaya özen gösterin. Sigortası yapılmayan eşyaların taşınması mümkün değildir. Bu şekilde zarara uğrarsınız. Evden eve veya başka yerlere eşyalar taşınabilir şehirler içi ve şehirlerarası nakliyat firmalarının çalışması söz konusudur. Evden Eve Nakliyat ve Şehirler Arası Taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, sektörde kazandığı deneyim ve kalite ile Ankara’nın en önemli noktalarından biri olan  en kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Tecrübeli personel kadromuz, 18 araçlık son model farklı ebat ve boyutlarda taşıma aracımızla istediğiniz zaman ve koşullarda tüm süreci profesyonel bir şekilde eksiksiz yürütüyoruz. Evden Eve Taşınma sürecinde eşyaların hazırlanıp demontaj sürecine, paketlenip taşınmasından yeni adresinize yerleşimine kadar tüm işlemleri sorunsuzca gerçekleştiriyoruz

Nakliye Firmalarının Avantajları

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve düzgün bir şekilde hizmet veriyoruz. Nakliye firmaları son derece avantajlıdır. Normal şartlarda Kendi başınıza taşıma veya monte, demonte etmeniz mümkün olmayan eşyaların hepsi nakliye firmaları personelleri tarafından gerçekleştirilir. Nakliye firmaları size yakın bir yerde bulunuyorsa firmaya ziyaretler düzenleyebilirsiniz. Nakliye firmaları güvenilirdir. İstediğiniz zaman eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır. Paketleme konusunda bir sorun meydana gelmez. Ağır olan eşyalar asansörlü taşımacılık sistemi ile taşınır. Eşyaları taşıyan kişilerin hepsi uzman ve profesyonel olan kişilerdir.

Paketleme İşlerinin Yapılması

 

Bakırköy Nakliyat firması olarak sizlere güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Pek çok yerin taşınmasında paketleme işlerini yaparak zaman harcamanıza gerek kalmaz. Bu işlerin hepsi firmalar tarafından gerçekleştirilir. Doğru bir şekilde paketleme yapılır. Eşyalarınız bu şekilde kırılmaz eşyaları taşımak için farklı elemanlara gerek duyulur. Elemanların hepsi İşini iyi bilen profesyonel olan kişilerdir. Eve bir tane ekspertiz daha önceden gönderilir. Ekspertiz eve gelerek eşyaları ne kadar olduğunu, ne kadar fiyat gerektirdiğini, kaç tane elemanı ihtiyaç duyulduğu gibi konuların hepsini not eder. Bunu daha sonra firma ile paylaşarak gerekli büyüklükte bir araç ve eleman alarak Evdeki bütün eşyaları toplamak için gelir. Eşyaların cinsine göre paketleme yapmakta oldukça önemli bir konudur.

Eşyaların Cinsine Göre Paketleme Şekli

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Eşyaların cinsine göre paketleme yapmak adına Karton kutu ya da özel şeffaf havalı poşetler tercih edebiliyoruz. Bu şekilde eşyaların paketlenmesi kolay ve düzgün bir şekilde yapılır. Bunun yanı sıra mutfak eşyalarınızın tamamı farklı poşetlere alınır. Sizler bir liste yaparak evinizde bulunan eşyaları ne olduğunu hangilerinin taşınması gerektiğini bizlere iletebilirsiniz. Hatta bunun bir kopyasını firma ile paylaşabilirsiniz. Bu şekilde eşyalarınız kaybolmaz.

Eşyaların Büyüklüğü Ve Paketleme Şekli

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Eşyaların büyüklüğü ve ağırlığı göz önüne alınarak paketleme şekli de değişebiliyor. Sizler paketleme ve ambalajlama yapmadığınız için zamandan tasarruf sağlayabiliyorsunuz. Uzman ekipler koltuk, beyaz eşya, şofben gibi ağır olan eşyaların paketlemesini ve ambalajını daha özenli bir şekilde yapıyor. Bu şekilde eşyalar zarar görmüyor. Hangi eşyalarınızın taşınacağına karar verin. Bu şekilde bir liste hazırlayın ve yetkili firma ile paylaşın. Daha kolay bir şekilde iş bölümü olur ve eşyalar paketlenir.

Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

 

Bakırköy nakliyat firması olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyat firması olduğumuz gibi eşyalarınızı ofis, büro, okul hastane, güzellik merkezleri gibi yerlerden de alarak başka lokasyonlara taşıyabiliyoruz. Firmamızın ilk önce sizleri bir ekspertiz gönderir. Ekspertiz evin ihtiyacını evde taşınacak olan eşyaları detaylı bir şekilde inceler. Anlaşma sağlandığı sürece ekipler evinize gelerek evinizde bulunan eşyaları taşımaya, paketlemeye,  ambalajlamaya başlar. Bu şekilde kırılacak olan eşyalarınız varsa özel bir paketleme sistemi yapılır.

Eşyaların Montalanması Ve Demont Edilmesi

 

Eşyaların montalaması ve demonte edilmesi de oldukça önemli bir konudur. Firmamız kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyor. Eşyalarını özenli bir şekilde taşıyor. Mobilya, mutfak dolabı gibi eşyaların hem montalaması hem de demontesini yapıyoruz. Uzman marangoz ekibimiz tarafından bu işler tamamen yapılıyor. Paketleme yapılan eşyaların karışmaması için paketlerin üzerine belli numaralar ya da belli notlar düşürülür. Bu şekilde hangi eşyaların hangi Kutu da oldukları karıştırılmaz. Kutulara yerleştirilen eşyalar daha sonra tamamen düzgün bir şekilde yerinden çıkarılır ve yeni adreslerini doğru götürülüp yerleştirilir. Yeni lokasyona gelen araçtan eşyalarınız indirilir, gerekli olan eşyaların montalaması Ustalar tarafından yapılır.

Şehirler Arası Taşımacılık

 

Bakırköy Nakliyat firması olarak en hızlı şekilde taşıma hizmeti veriyoruz. Şehirlerarasında hizmetlerin tamamı kusursuz bir şekilde yapılır. Nakliyat firmasına ihtiyaç olduğunda firmamız almayarak anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu şekilde eşyalarınız istediğiniz konuma sorunsuz ve kusursuz bir şekilde gelir. Ancak  bulunduğunuz bir ilde olan firma ile anlaşma yapmaya dikkat edin bu şekilde daha sağlıklı bir taşıma sistemi gerçekleşir. Ağır olan beyaz eşyaların,  koltukların taşınması asansör sistemi sayesinde gerçekleşebiliyor. Bu şekilde eşyalarını herhangi bir şekilde zarar görmez. Aksi halde ağır olan eşyalar merdivenlerden indirildiği zaman çarpma ya da sürtünme dolayısı ile kırılıp kirlenebiliyor. Ancak asansörlü taşımacılık sistemi ile bu daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.