Bahçelievler Nakliyat

Bahçelievler Nakliyat

Günümüz teknolojisi ile eşyaları bir evden diğerine kolayca taşıma sürecine nakliyat denir. Evden eve ulaşım ve asansör taşımacılığı gibi çeşitli işlevleriyle dikkat çekiyor. Üstelik nakliyeciler sadece daireleri taşımazlar. Bunun yanı sıra sektörel hizmetler sunan firmalar da bulunmaktadır. Bahçelievler Nakliyat, uzun yılların tecrübesi ile en iyi ulaşımı sağlamak amacı ile kurulmuştur. Firmamız Bahçelievler Evden Eve Nakliyat olarak; sayısız araç ve deneyimli kadrosu ile şehirlerarası, şehirlerarası, konut, iş yeri, ofis ve fabrikalarda ulaşım hizmetlerinin en güvenilir ve sorunsuz teslimatını garanti etmekteyiz. Taşınma süresince müşterilerimizin yanında olan Bahçelievler Nakliyat en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Alanında uzman kadro, geniş araç filosu, asansör desteği, sigorta güvencesi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Bahçelievler evden eve nakliyat alanında en iyi firmalar içinde yer alıyor.  Firmamızdan özel istekleriniz ve talepleriniz olabilir. Size bir telefon uzaklığında olan firmamızla dilediğiniz anda iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonelliğimiz ve azami özenimiz ile siz değerli müşterilerimiz için evden eve taşımacılık işlerinizi sıkıntıdan ve dertten kurtarıyoruz. Bilgili ve deneyimli nakliye kadromuz ile geniş destek ağı ve evden eve nakliye için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araçlarla zamanında ve kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz. Büyük bir sigorta şirketi ile sigortalıların evden eve taşınması ve herhangi bir maddi zarara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Asansör Hizmetimiz

 

Çoğu nakliyeci, işlerini kolaylaştırmak ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek ister. Günlük hayatımızda her gün çeşitli yeniliklerle karşılaşıyoruz. En son teknoloji ile hayatımızı kolaylaştırmanın yolu budur. Son yıllarda evden eve taşımacılık sektöründe dış asansör kullanımının artmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenlerden bazıları nakliye sürecini hızlandırmak, işçilik maliyetlerini azaltmak ve malların nakliye sırasında zarar görmesini engellemektir. Ülkemizde yaygın olarak tercih edilen dış mekân asansörleri kamyona monteli olup, bu asansörler 26 ile 70 metre arasında değişmektedir. 300, 400 kg yük, harici bir asansör kullanılarak kolayca taşınabilir.

Ev taşırken harici bir asansör ile çok fazla hareket etmemeniz ve nakliye firmasına güvenmeniz çok önemlidir. Bir evin asansörle taşınabilmesi için bina önü, pencere veya balkonların ve hava koşullarının asansör montajına uygun olması gerekmektedir. Bahçelievler Nakliyat firmamız tarafından en kaliteli asansör hizmeti verilmektedir. Asansör hizmetimiz ile birlikte eşyalarınız daha kolay ve daha hızlı taşınmaktadır. Ev eşyalarınızın insan gücü ile merdivenlerden taşınması sırasında eşyalarınızın çizilme ihtimali oldukça yüksektir. Asansör hizmeti ile eşyalar daha hızlı ve pratik şekilde taşınır.

Asansörün kurulu olduğu balkona veya pencereye sığan her şey asansörle taşınabilir. Diğer eşyalar merdivenlerden düşürülmeye veya kaldırılmaya devam edecektir. Asansörün balkon veya pencere ile olan açısı ne kadar büyük olursa, o kadar az yük taşınabilir. Asansör ne kadar dik olursa, o kadar çok kaldırabilirsiniz. Ancak çoğu asansör 350 kg’dan fazla taşıyamaz. Asansörle eşya veya mobilya taşıyorsanız, bu eşyaların asansörü kuracağınız balkon kapısına sığdığından emin olmak gerekir.

 Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Faydaları

 

  • Asansör hizmetleri, eşyalarınızı üst kata çıkarmanızı ve indirmenizi sağlayarak aşınma ve yıpranmayı azaltır.
  • Eşya taşınmasını daha kısa sürede tamamlamaya yardımcı olur.
  • Eşyaları daha yüksek katlara taşıma maliyetini azaltır. Eşya taşıma maliyetini yarıya indirir
  • Taşıma sırasında bina girişlerine, merdiven boşluklarına ve asansörlere zarar gelmesini engeller.
  • Komşunuzu fazla rahatsız etmeden ve sorunsuz hareket edebilirsiniz.

Sigortalama Hizmetimiz

 

Bahçelievler Nakliyat olarak en güvenilir nakliye firmaları içinde yer alıyoruz. Müşterilerimizden gelen geri dönüşlerden de ne derece doğru bir iş yaptığımızı görmekteyiz. Taşınma süreci zor ve zahmetli bir süreçtir. Sırf uygun fiyata eşyalarınızı taşıtmak için güvenilir olmayan firmalarla iş yapmayın.

  • Yükleme ve boşaltma sırasında hasar
  • Çalışan zararı

Bir kaza durumunda eşyalarınızı korumak için, kaza sonrası polis ve jandarmadan gelen raporlarla birlikte kamyonun fotoğrafını çekip sigorta şirketi ile irtibata geçeceğiz. Hasarlı ürünü araştırdıktan sonra, sigorta şirketi tarafından görevlendirilen bir bilirkişi tarafından hasar tespiti yapılır, hasar görmemiş hasarlı kişi ile iletişime geçilir ve öneride bulunulur. Genellikle bilirkişi tarafından kararlaştırılan para miktarı hasarı karşılayacaktır ancak karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız itiraz edebilirsiniz.

Eşyalarınızı taşırken oluşabilecek herhangi bir hasar için endişelenmenize gerek yok. Meydana gelen zararın tazmin edilmesi önemlidir. Bahçelievler Nakliyat olarak oluşabilecek zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de dolandırıcı firmalar bulunur. Sigorta uygulaması olmayan firmalara dikkat etmelisiniz.

Bahçelievler nakliyat olarak tam vaktinde eşyalarınızı taşımaktayız. Sadece hızlı olmak kaliteli iş yapmak anlamına gelmez. Firmamız ne hızlı ne yavaş tam vaktinde eşyalarınız yeni adresine ulaştırılır. Eşyalarınız ilk önce firmamız tarafından gelip incelenir. Eşyalarınız çokluğuna göre geniş araç filomuzdan uygun araç seçilir. Bu şekilde eşyalarınız uygun olmayan araca üst üste yığılmaz.

Uygun araç seçildikten sonra eksper gelerek müşteri ile sigortalama işlemlerini yapar. Sigortalama sayesinde eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır. Herhangi oluşacak bir zararınız firma tarafından giderilecektir. Bu şekilde içiniz rahat eder. Eşyalarınızı güven içinde firmamıza emanet edebilirsiniz.  Sigorta işleminden sona eşyalarınızın paketleme işlemine geçilir.

Eşya Paketleme Hizmetimiz

 

Eşyalarınız ilk önce farklı gruplara ayrılır. Mutfak eşyası ayrı yatak odası eşyası ayrı paketlenir. Paketleme sırasında battaniye gibi hijyenik olmayan malzemeler kullanılmaz. Özel paketleme ambalajlarımız ile özenle paketlenir. Kırılacak olan eşyalara dikkat edilir. Üzerine kırılacak şeklinden yazılır. Araca yüklenirken etrafına araç sürüş halindeyken sarsılmaması için malzemeler yerleştirilir. Paketleme işleminden sonra tek tek üzerine içerisinde ne oldukları yazılır. Büyük küçük bütün eşyalarınız tek tek paketlenir. Bu şekilde çizilmesi, yıpranması ve kırılması engellenir. Paketleme işlemi bittikten sonra Bahçelievler Nakliyat firmamız da yer alan ustalarca büyük eşyaların parçalara ayrılma işlemi yapılır

Parçalara Ayırma Ve Montaj Hizmeti

 

Ustalar tarafından büyük mobilyalar parçalara ayrılır. Bu şekilde taşınması kolay ve pratik olur. Ayrıca parçalara ayrılması ile eşyaların çizilmesi riski de en aza indirilir. Ustalar mobilyaları parçalara ayırdıktan sonra üzerlerine numaralandırma yaparlar. Eşyalar yeni adresine vardıklarında yine ustalarımız tarafından montaj işlemi yapılır. Teker teker özenle kurulur. Size düşen sadece eşyalarınızın nereye kurulacağına karar vermek olacaktır. Bahçelievler Nakliyat firmamıza ayrıca tesisat ve elektrik ustalarımız da yer alır. Bu şekilde beyaz eşyalarınızın sökme takma işlemi ile avizelerinizin sökme takma işlemi yine ustalarımızca güven içinde yapılır.

Eşyaların Araca Yüklenmesi

 

Paketleme ve parçalara ayırma işleminden sonra sıra araca yükleme işlemine geldi. Eviniz yüksek katlarda yer alıyorsa ve evin durumu da müsait ise asansör kurulumu yapılır. Eşyalar asansörle aşağı indirilerek araca yüklenir. Eğer eviniz yüksek katlarda değilse elamanlarımız özenle eşyalarınızı taşıyarak araca yüklerler.

Araca yükleme yapılırken eşyalarınızın çizilmemesi ve sarsıntı anında savrulmaması için araç içine dikkatli şekilde konulur. Özellikle cam eşyalarınız varsa kırılmaması için paketin içine ve dışına köpükler yerleştirilerek kırılması önlenir. Korona virüs sonrası Bahçelievler Nakliyat olarak hijyen şartlarına dikkat ediyoruz. Araç içi her zaman dezenfekte edilmektedir. Eşyaya yapılan paketlemeler başka bir eşya için kullanılmaz. Bahçelievler nakliyat olarak geniş araç filosuna sahibiz. Eşyanın büyüklüğüne göre araçlarımız bulunmaktadır. Araç şoförümüz yine alanında uzmandır. En kısa zamanda ve güvenilir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize götürecektir.

Eşyalarınız Yeni Adresinizde

 

Taşınma sürecinin bir diğer aşaması eşyaların yeni adresine gelmesidir. Bu süreçte personelimiz yine müşterilerimizin yanındadır. Öncelikle parçalanan mobilyalar tekrar yerlerine monte edilir. Beyaz eşyalarınızın kurulumu gerçekleştirilir. Sonrasında paketler özenle açılarak ev sahibinin göstereceği yerlere yerleştirilir. Eşyalarınızın kurulumu yapıldıktan sonra eşyalarııza teker teker bakabilirsiniz. Herhangi bir kırılma, çizilme, yırtılma gibi durumlarda üzülmenize gerek yoktur. Sigortalama ile eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır. Eşyalarınız zarar tespiti yapılarak müşterilerimiz mağduriyeti giderilir.

Uzman Kadromuz

 

Personelimiz içinde elektrik, mobilya ve tesisat ustaları bulunmaktadır. Deneyimli kadromuz güler yüzlü hizmet anlayışı ile Bahçelievler nakliyat olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Yıların vermiş olduğu tecrübeyle çalışırken aynı zamanda sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Sektörün öncü firmalarından olan Bahçelievler Nakliyat, dilediğiniz anda hizmetinizdedir. Sizlere bir telefon uzaklığındayız. Firmamız ile iletişime geçerek ön bilgi edinebilir nakliye süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Bahçelievler nakliyat firması olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Taşınma ev sahipleri için stresli bir iştir. Firmamızın üzerinde düşen ise bu stresi en aza indirmektir. Güvenilir firma olarak eşyalarınızı özenle taşıyoruz. Her biri alanında uzman olan elemanlarımız eşyalarınız tam vaktinde ve en güzel şekilde yeni adresinize taşıyacaktır.

Personelimizden TV kurulumu gibi özel istekleriniz olabilir. Personelimiz müşteri memnuniyeti adına sizlere her zaman yardımcı olacaklardır. Yeni adresinizde tarif ettiğiniz şekilde eşyalarınız yerlerine yerleştirilir. Kaliteli hizmet için Bahçelievler Nakliyat firmamızı güven içinde tercih edebilirsiniz. Ön görüşme için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Fiyatı Ne Kadar?

 

Bahçelievler ilçesinde hizmet veren firmamız yıllardır sektörde yer almaktadır. Taşınmaya karar veren insanlar ilk önce maliyeti düşünürler. Fiyatlar elbette önemlidir ancak önceliğiniz sadece fiyat olmamalıdır. Eşyalarınız içerisinde maddi ve manevi açıdan değerli olanlar vardır. Bu eşyalarınızı bir firmaya emanet ederken içiniz rahat etmelidir. Piyasada birçok nakliye firması vardır. Ancak her firma profesyonel olarak bu işi yapmaz. Eşyalarınızı profesyonel olmayanlara bırakırsanız sonrasında birçok sorun yaşayabilirsiniz. Örneğin eşyalarınız zarar gördüğünde elinizde sigorta anlaşması yoksa karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. İşinde uzman olmayan firma size taşınma sürecini bir eziyet haline dönüştürebilir bu nedenle fiyat konusunun yanında kaliteli hizmet de önceliklerinizden olmalıdır. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Bahçelievler Nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Taşınma için sabit bir fiyat yoktur. Fiyatı etkileyen birden çok faktör bulunur. Eşyalarınızın çokluğu, asansör kurulumu, yeni adresinize olan mesafe gibi birçok faktör fiyatları etkilemektedir. Piyasa şartları dâhilinde Bahçelievler nakliyat olarak daima uygun fiyatlar sunuyoruz. Fiyat görüşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.