Bağcılar Nakliyat

Bağcılar Nakliyat

Bağcılar nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize son derece kaliteli bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Pek çok personel ile birlikte taşınması gereken bütün eşyalarınız kusursuz bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarını ne kadar fazla ise ödemeniz gereken fiyatta o kadar fazladır.  Firma seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok konu var. Kaliteli firmalardan hizmet almaya dikkat edin bildiğiniz firmalar daha uygun fiyatlı olabilirken bilmediğiniz firmalar daha fazla fiyat politikası uygulayabilir.  firmamız ekspertiz hizmeti veriyor istediği ne zaman ekspertiz evinize gelerek evinizde bundan eşyaları tespit eder Daha sonra ise bunu firma ile paylaşır gerekli görüldüğü kadar personel çağrılır Evinizdeki Bütün eşyalar tek tek paketlenerek araca istiflenir.  Eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmemesi için en güvenli yollar tercih edilir hız limitini dikkat edilir. Eğer kış aylarında ise araçlarda kışlık lastikler bulunur.

Eşyaların Listesini Yapın

 

Bağcılar nakliyat firması olarak eşyalarınızı kusursuz bir şekilde taşıyoruz. Taşınmaya karar vermişsiniz eşyalarınızı tek tek liste demeniz gerekiyor gerekli olan bütün eşyaları listeledikten sonra bu listeyi firma ile paylaşabilirsiniz. Şehir ya da şehirlerarası taşımacılık işlerine kolayca ve sorunsuz bir şekilde işlerinizi yapmak istiyorsanız Kendinize iyi bir nakliye firması bulmamız gerekiyor gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek bütün nakliyat firmaları hakkında kesin bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Güvenilir olan bir nakliyat firması ihtiyacınız tam olarak anlar ve buna karşılık çözümler sunar. Taşıma süresi oldukça zorlu bir süreçtir.  Ambalaj yapmadan, sigorta yapmaya kadar pek çok detay ve nokta bulunur. Taşınma işine başlamadan önce bütün detaylar önceden masaya yatırılmalı konu tamamı konuşulmalı aklınıza takılan sorular varsa geçiştirme den her şeyi yapılmalı, gerekli olan eşyaların listesi çıkarılmalı.  Nakliye firmaları ve Kesin ve doğru bir cevap sağlamadan önce eşyalarınız hakkında bilgiler öğrenmek isterler. Evimizde ne kadar eşya bulunduğu ağırlığı balkonun uzun olup olmadığı hakkında sizlerden bilgi alırlar.

Ekspertiz Hizmeti

 

Bağcılar nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Taşınma öncesi firmalar sizlere bir ekspertiz gönderir ekspertiz elinizde bulunan bütün eşyaları toplayarak değerli olanları listeleyerek şirkete bir metin iletir ile veya eşya listesi ile bütün evin eşyası taşınır. Telefon görüşmesi ile nakliye hizmeti almak biraz zor olabilir. Bunun yerine evinize ekspertiz çağırarak evinizde bulunan bütün eşyaların listesini çıkarmasını isteyebilirsiniz. Bu listeyi hem Siz hem de firma yetkilileri tarafından kullanılabilecek hale getirebilirsiniz. Aksi halde işin başından sonuna kadar sürekli olarak belirli problemler meydana gelir. Güvenilir olan firmalar ayrıntılı bir şekilde araştırma yaptıktan sonra belirli bir fiyat teklifi yapar. Fiyat teklifi size uygunsa fiyat teklifini kabul edebilirsiniz verilen süre içerisinde size arama sorunu teyit etmek maksadıyla sizi arar ve kararınızI öğrenir. Fiyatı beğendiyseniz ve kabul ediyorsanız, sizinle çalışmaya devam edecektir. Gün boyu sizi arayarak fikriniz değiştirmeye çalışmak asla yapacakları bir iş değildir.

Sözleşme Hazırlamaya Özen Gösterin

 

Bağcılar nakliyat firması olarak sizlere kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Kaliteli ve güvenilir olan firmalar anlaştığınız zaman size yazılmış hale getirir bu şartları ve karşılıklı olarak imzalayarak anlaşırsınız sözleşme olmadığı zaman eşyalarınız güvende olmaz. Bu şekilde sözleşme sağlayarak her iki tarafta işim bilincinin farkında olur eşyalarınız güvende tutmuş olursunuz Aksi halde sözleşme yapmayan bir firmaya güvenmeni söz konusu değildir anlaşmalar tam olarak böyle belirlenir her iki taraf da fikrini belirterek anlaşmaya yazar.

İnternet Siteleri

 

Bağcılar nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. İnternet siteleri nakliyat firmaları için olmazsa olmazdır buradan insanlar fikir sahibi olabilir bilgi yetkilileri verilen hizmetler adres yetki belgeleri araç durumları irtibat telefonları hakkında yeterli bilgi sahibi olabileceğiniz bir mecradır. Sitede yer alan her şey birebir aynı olacaktır.

Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

 

Bağcılar nakliyat firması olarak kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Günümüzde en çok tercih edilen faaliyetler arasında yer alan taşımacılık hizmeti güvenilir ve sağlıklı bir şekilde yapılabiliyor malzemelerin taşınması eşyaların tedarik edilmesi taşınma işlemlerinin hepsi bir nakliye firması tarafından gerçekleştirilebilir.  Nakliye setleri kendi aralarında farklı çeşitleri ayrılabiliyor. Üretim lojistiği sektöründe bulunan şirketlerin bilgi akışlarını yapması planlama yapmasını yönetim ve kontrolü sağlaması nakliyatta kullanacağı bütün eşyaları tedarik etmesi gibi çeşitli işlerle uğraşıyor biliyor. Bunun yanı sıra dağıtım lojistiği üretimi tamamlanmış olan ürünlerin tüketiciye gönderme, paketleme gibi görevleri üstlendiği biliniyor. Tedarik lojistiği ise temel görevi olan üreticiden tedarik ederek ürün akışının işlenmesini sağlar. Yani işletme için alınan malzemenin depolanmasını taşını teslim edilmesini sağlayan sektördür. Geri dönüşüm lojistiği de bulunur.  Temel olarak nakliye firmalarının vermiş olduğu birkaç hizmet bulunuyor. Depolama, envanter yönetimi, stok yönetimi, sipariş yönetimi,  sigorta, nakliye, paketleme, montaj, demontaj,  katma değer işleri, müşteri hizmetleri, talep planlaması, parça ve servis desteği muayene nakliye gibi işlerin hepsi nakliye firmaları tarafından yapılıyor. Sizlerde güvenilir bir hizmeti almak için nakliye firmamızı tercih edebilirsiniz.

Eşyaların Paketlenmesi Ve Yerleştirilmesi

 

 Bağcılar Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Evden eve nakliye firmaları eşyaların paketlenmesini ve yerleştirilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra teferruatlı taşıma şekilleri varsa hepsini asansörlü taşımacılık hizmeti hizmeti ile birlikte yapıyor. Eşya ve kat durumuna göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Bu durumu göz önüne alarak Sizlerde bir nakliye firması ile anlaşabilirsiniz. Nakliye firması olarak sizler için en uygun fiyatları belirler en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışırız.

Şehir İçi Ya Da Şehirler Arası Nakliyat

 

Bağcılar nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Şehir içi ya da şehirlerarası nakliyatlar da yapılabiliyor. Şehirlerarası nakliyat diye bilinen şey evden eve nakliyat yaparak bir şehirden başka bir şehir ya da ofis veya büro taşıyarak bir şehirden başka bir şehre eşyalarını taşınmasıdır bu şehirlerarası olan firmalar hizmet verirken en az 3 gün boyunca yolculuk yapıyorlar.

Eşyalarda Depolama Hizmeti

 

Bağcılar nakliyat hizmeti verirken sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çaba sarf ediyoruz eşyalar fazla olduğu zaman depolama işi de yapılabiliyor.  Yeteri düzeyde olan eşyalarınızı yanınıza alıp geri kalan eşyaları depoya yerleştirebilirsiniz depoya yerleştirme hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir eşyalar nasıl kullanılır nereye yerleştirilir gibi soruları merak etmenize gerek yok. Firmamız tarafından gerekli olan bütün hizmetler verilir. Paketleme, montaj, demontaj, yerleştirme,  asansör hizmeti gibi bütün hizmetler firmamız aracılığı ile yapılır. Taşıma işini genel olarak baktığımız zaman eşyalarınızı eski evinizden ya da eski adresinizden yeni lokasyonunuzda firma aracı ile taşıma işlemine deniyor. Bu işlem esnasında paketleme montaj toplama taşıma gibi işlemlerde yapılır evden eve nakliyat ya da firmalardan bürolardan alınan eşyaların sorunsuz bir şekilde taşımak firmalar ile yükümlüdür.

Eşyaların Taşınmasında Sözleşme Yapılması

 

Bağcılar nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Eğer sözleşme yaptıysanız taşıma esnasında meydana gelen hatalardan veya hasarlardan firma sorumlu olur ancak herhangi bir sözleşme yapmadıysanız ya da eşyalarını da sigorta bulunmuyorsa herhangi bir kaza durumunda eşyalarınızın zarar görmesi halinde firma herhangi bir şekilde zararı karşılamaz.  Sanal âlemden görmüş olduğunuz kimsenin hizmet almadığı bir firmadan hizmet almamaya dikkat edin.

Hizmet Alacağınız Firmalara Dikkat Edin

 

İnternetten görmüş olduğumuz firmalar ile çalışmamaya lütfen Özen gösterir bu işlerde aracılık yani komisyonculuk yapan pek çok firma bulunuyor bu firmalar ile çalışmamaya Özen gösterin. Bu firmaların yetki belgeleri yoktur gerekli sözleşmeleri yapmaz ve eşyalarınızı herhangi bir zarar geldiğinde bunları karşılamaz. Eğer ve anlaşma yaparken belgesi olmayan bir firma ile çalışmaya karar verdiyseniz birçok şeyi gözden çıkarmışsınız demektir. Nakliye hizmetinde dikkat etmeniz gereken pek çok şey bulunuyor. Bunlardan bir tanesi müşteri memnuniyetidir müşteri memnuniyetini dikkat ediyoruz. Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıyarak nakliyesini yapan firmalar eşyalarınızı güvenli bir güvenli bir şekilde taşıma ile yetkilidir. Bu işlem yalnızca nakliye ile sınırlı değildir. Özel teknik becerileri ve donanımlarda gerektiren bir iştir taşırken eşyalarınız da hasar görünmemesi oldukça önemli bir konudur. Eşyalarınız ağırsa mutfak eşyaları ise mobilyalar, mutfak eşyaları, beyaz eşyalar, dolaplar asansörcülük taşımacılığı ile aşağı indirilebilir. Asansör taşımacılığında ekstra bir fiyat belirlenebiliyor. Bunun yanı sıra ekspertiz hizmeti de verilmesi gerekiyor. Ekspertiz işe başlamadan önce eve gelerek eşyaları kontrol eder. Eşyalarınızın taşınmasında tecrübe oldukça önemli bir konudur tecrübeli olmayan firmalar tarafından taşınan eşyalarınız da hasar meydana gelebilir.

Eşyaların Sigortalanması

 

Eğer sigorta yapmadıysanız bütün eşyalarını zararını Sizler ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu yüzden profesyonel bir ekip ile çalışmaya Özen gösterin. Eşyaların genel olarak ağırlıklarına ve evlerin kaçıncı katta bulunduğuna göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Firmalar kaç tane koltuk takımı olduğunu,  bunlardan kaç tanesinin tekli ya da çoklu olduğunu veya dolap olup olmadığını mutfak dolaplarının olup olmadığını Televizyon radyo gibi ağır eşyaların taşınmasında fiyat belirleyebiliyorlar.  Eğer eviniz 2 katlı bir bina ise mutlaka asansör hizmeti verilir asansör hizmeti ile birlikte eşyalarını sorunsuz ve kusursuz bir şekilde taşınır araçların arka kasaları kapaklı ve kapalıdır firmamız özel araçlar ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıma hizmeti veriyor.  nakliyat firması olarak sizlere son derece profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz profesyonel ekipler tarafından ve bir ekspertiz tarafından eşyalarınız sorunsuz ve kusursuz bir şekilde İstediğiniz yere taşınabilir bu eşyalar bir büro, ofis, işyeri eşyaları olabilir ev eşyası taşımacılığı günümüzde yerine yeniden düzenliyor.

Eskiden Taşımacılık Hizmeti

 

Eskiden kabak üzerinde taşınan eşyalar şimdilerde asansörlü taşımacılık hizmetleri ile birlikte daha hızlı ve daha kolay bir şekilde taşınabiliyor. Kaç tane elemanın çalıştığı eşyaları ne kadar ağır oldu kimler tarafından taşındığı kaçıncı katta bulunduğunuz oldukça önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.