Anahtar Teslim Toplamalı Nakliyat Firması 

Anahtar Teslim Toplamalı Nakliyat Firması 

Ev taşıma işlemleri oldukça meşakkatli işlerin başında gelir. Bu nedenle insanlar ev taşıma işlerini gözlerinde büyütüp tedirgin olabilirler. Bu nedenle çoğu kişinin hem yeterli güce sahip olmadığından hem de yapacak zamanı olmadığından dolayı taşıma işlemlerinde nakliye firmalarında yardım alır. Özellikle yaşlılar ev taşıma konusunda yetersiz kaldıkları için bu firmalarla çalışmayı tercih ederler. Yaşlı insanlar hem paketleme hem de taşıma konusunda yetersiz kaldıkları için taşıma işlemlerini kendileri yapamaz ve bu nedenle muhakkak yardım almak zorunda kalırlar.

Bu nedenle firmalar tarafından anahtar teslim taşımacılık konusunda bilgi alıp o şekilde taşıma işlemlerini yaparlar. Yine çalışanlar taşınmak için zamanı olmayanlar da taşıma firmalarından yardım alır.  Ayrıca zamanı kısıtlı olan insanlardan kısa süre içerisinde bu işleri tek başına halledemeyecekleri için bu nakliye firmalarından yardım hizmet almayı tercih ederler. Bu firmaların varlığı insanların işlerini kolaylaştırmak ve insanlara yardımcı olmaktadır. Birçok insan tarafından tercih edilen firmalar taşınma konusunda birçok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Anahtar Teslim Taşımacılık İçin Yapılması Gerekenler

Anahtar teslim taşımacılık sistemleri oldukça profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmetleri verirken hem ev hem iş hem ofis taşımacılığı yapmaktadır. Tüm bu taşımacılık işlemlerinde eşyaların paketlenmesi taşınması gibi görevleri de üstlenerek insanlara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle çalışan ve taşımaya fiziksel olarak gücü yetmeyen kişi bu firmaları sıklıkla tercih ederler. Böylelikle kendileri yorulmadan kısa sürede evleri veya iş yerleri ofisleri taşınmış olur. Bu konuda oldukça profesyonel bir şekilde çalışan firmalar eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için de özenle çalışır ve eşyalarınızı taşırlar.

Tüm bu işlemler için belli bir süre isterler. Bu süre içerisinde de taşıma işlemlerini hallederler. Bunun için öncelikle bir taşıma firması ile görüşüp anlaşmanız gerekmektedir. Anlaştıktan sonra gelip evinize ve eşyaların taşınılacak olan mesafeye bakarlar buna göre size ücret belirlerler. Eşyaların çokluğu fiyat konusunda belirleyici etken olmaktadır. Ardından size gün ve saat verirler ve o gün ve saatte gelip eşyalarını sen paketlemeye başlarlar. Eğer  karşılıklı olarak anlaşılırsa bir plan dahilinde çalışmalarını sürdürmek için evinizi ve eşyalarınızı detaylı bir şekilde incelerler. Böylelikle kendilerine detaylı bir plan çıkarır ve o şekilde toplamaya başlarlar.

Taşıma Firması Eşya Toplama

Eşya toplama taşıma firmaları tarafından yapılan işlemlerden biridir. Kimi firmalar sadece eşyaların taşınması konusunda hizmet verirken kimisi de anahtar teslim taşıma işlemleri yaparak evdeki eşyaların tamamını toplamaktadır. Sistemde siz kendinize ait olan kişisel eşyalarınızı ve değerli eşyalarınızı alıp diğer hiçbir şeye müdahale etmeden evinizin toplanmasını bekleyebilirsiniz. Taşıma firması çalışanların ekip olarak evinize gelip tüm eşyalarınızı tek tek paketleyerek kolilemekte  ve araçlara taşımaktadır. Taşıma firmaları öncelikle mutfak eşyaları paketleme için kırılacak ürünleri tek tek kâğıtlara sarmaktadır.

Tüm mutfak eşyalarını kırılacak eşyaları dekorasyon eşyalarını tek tek kâğıtlara özel patpatlara sarılarak kolilenir. Tüm bu eşyalar kolilere konurken hepsinin üzerine tek tek içerisinde ne olduğuna dair bilgi içeren kâğıtlar yazılar yapıştırılır. Böylelikle eşyaları yerleştirirken herhangi bir sorun yaşamazsınız ve sizin için büyük bir kolaylık olur. Bunun için bu firmalar çok doğru bir seçimdir. Bununla beraber diğer tüm eşyaları- da tek tek paketlenerek kolilere konulur ve yine içerisinde yer alan ürünler hakkında kolilere kâğıtlar yapıştırılır. Bunun yanı sıra bu ürünler paketli bir köşeye kaldırıldıktan sonra halılar perdeler özel uçlara konularak kirlenmesi ve toz alması önlenir onlarda bu şekilde paketlenir. Ardından beyaz eşyalar için paketlemeler yapılır. Beyaz eşya taşırken oldukça özen gösterilir. Beyaz eşya taşıma  işi oldukça dikkat ister. Çünkü herhangi bir çizik oluşması herhangi bir darbe almasın eşyanın görünümünü zedeler ve ciddi darbelerde motoruna kadar zarar verebilir. Bunun için bu eşyalarda dikkatli bir şekilde kolilenerek hazırlanır. Yine mobilyalar taşınırken gerekli araçlar ile uygun bir şekilde sökülmesi gerekenler sökülüp ve ardından onlarda paketlenir. Tekrar yeni eve götürüldüğünde bunların kurulumu sağlanır. Böylelikle eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden kolaylıkla taşınmış olur. Eşyalarınız taşınırken sizler çalışanların yanında durabileceğiniz gibi herhangi bir işiniz varsa işinizde de ilgilene bilirsiniz. Çalışan kişiler eşyalarınızı bir şekilde paketleyip taşınmaya hazır hale getireceklerdir. Ayrıca o eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşımak için gerekli özeni göstereceklerdir.

Eşya Taşırken Kullanılacak Araçlar

Eşyalarınız taşınırken kullanılacak nakliye araçları da oldukça önemlidir. Eşyaların çokluğuna göre nakliye araçları seçilmektedir. Çok fazla eşya yoksa daha küçük kamyon şeklinde araçlar seçilirken eşyalar fazla ise daha büyük araçlara eklenerek taşıma işlemleri yapılmaktadır. Taşıma esnasında evinizin kaçıncı kat olduğuna göre asansörlü taşımacılık ya da normal taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  Çok yüksek katlarda ise asansörlü taşımacılık daha pratik olacaktır. Hem eşyaların zarar görmemesi hem de daha kısa sürede taşıma işleminin gerçekleşmesi için asansörlü taşımacılık oldukça kolay ve güvenli bir sistemdir.

Bu sistemle eşyalarınız zarar görmeden kolaylıkla taşınır. Tabi bu taşıma sistemi için apartman önünde asansör ve taşımacılık sisteminin kurulabileceği bir alan olmasın  gereklidir. Böylelikle bu sistem kurularak eşyalarınız çok daha kolay bir şekilde taşınır. Eğer bu sistem kurulması için yeterli bir alan yok ise o zaman da firmalarının uzman Taşıyıcıları tarafından fiziksel güç ile bu eşyalar taşınır. Taşıma firmalarında ki çalışan bu kişiler daha önce de bu işi sıklıkla yaptıklarından dolayı herhangi bir sorun yaşamadan eşyalarınızı rahatlıkla taşırlar. Eşyalarınız taşınırken oldukça özenli bir şekilde davranılarak Eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza ederek taşırlar.

 Sigortalı Taşımacılık İşlemleri

Sigortalı taşımacılık eşyalarınızın taşınırken herhangi bir zarar görmesine karşı eşyaların sigortalanması şeklinde yapılan taşımacılık işlemleridir. Sigortalı taşımacılık için eşyalar taşınmaya başlamadan önce sigorta kapsamına alınacak eşyalar belirtilir ve karşılıklı olarak taraflar arasında sözleşme imzalanır. Böylelikle eşyalar sigortalanmış olur ve eşyaların herhangi bir maddi zarar görmesi durumunda eşyaların maddi zararları karşılanır. Özellikle pahalı dekoratif eşyalar ve beyaz eşyalar için bu sigortalı taşımacılık hizmetlerinden yararlanılır. Böylelikle eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiğinde sigorta şirketi gelir hasar kaydı tutar ve yönde gerekli tutarı size öder.

Anahtar Teslim Taşımacılık Firması Ücretleri

Taşımacılık firması ücretleri taşınacak olan eşyaların çokluğuna göre değişmektedir. Eşyalar çok fazla ise ücret artmaktadır. Bunun yanı sıra taşınılacak evler arası mesafe uzak ise ya da şehirlerarası taşımacılık yapılacak ise fiyatlar daha da artmaktadır. Bunun yanı sıra asansörlü taşımacılık hizmetleri ya da normal fiziksel güce dayalı olarak yapılan taşımacılık hizmetlerinde ücretler değişmektedir. Ayrıca sigortalı taşımacılık hizmetlerinde de fiyatlarda farklılık olur. Sigortalı taşımacılık hizmetinde ayrıca sigorta ücretleri de ödendiği için fiyatlarda farklılık olmaktadır.

Bu nedenle ücretler konusunda daha detaylı bilgi almak için taşımacılık firmaları ile görüşerek eşyalar hakkında taşınılacak evler arasındaki mesafe hakkında ve sigortalı mı normal mi ya da asansör kullanımı yapılacak mı buna göre fiyatlar değişir. Bu neden ile en doğru fiyat bilgisini firmalardan alabilirsiniz. Firmalar size bu konuda en doğru bilgiyi verecek ve en iyi hizmeti sunmaya çalışacaktır.

Anahtar Teslim Taşıma

Anahtar teslim taşıma işlemlerinden sonra tüm eşyalarınız evinize bırakılır. Ardından size bu eşyaları tek tek açıp yerine yerleştirmek kalır. Eşyalar üzerinde içerisinde ne olduğuna dair ayrıntılı bilgiler yazdığı için sizin için bu paketleri açmak çokta zor olmayacaktır. Bu şekilde bir taşıma hizmeti aldığınız için zamandan tasarruf edip çok daha kısa sürede evinizi yerleştirmiş olacaksınız. Böylelikle hem çok fazla yorulmayacak hem de kısa sürede eşyalarınızı zararsız bir şekilde taşımış olacaksınız. Hem zamandan tasarruf edecek hem de çok yorulmayacaksınız. Ücretleri konusunda da ayrıntılı bir şekilde araştırma yaparak en uygun fiyatlar ile taşıma sağlayabilirsiniz. Taşıma konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.